Hayat güzel bir yolculuk

Yaz lastikleri

Araç tipi

Lastik

Powerproof

#yeni

5 | 3 reviews

Keyif veren dengeli sürüşü ile yazın tüm koşullarının üstesinden gelir. Son derece dengeli ve akıllı direksiyon hakimiyeti, hem yüksek hızda şerit değiştirmede hem de ani frende gönül rahatlığı sağlar.

Daha fazla okuyun

Wetproof

#yeni #testin kazananı

4 | 2 reviews

Binek araçlar için emniyetli ve güvenilir yaz lastiği. Islak yollarda mükemmel frenleme yetenekleriyle ve güçlü kızaklama direnciyle, yağmurlu günlerde bile sürüşünzü kolay ve rahat bir hale getirir.

Daha fazla okuyun

eLine 2

#elektrikli araçlar

4.6 | 9 reviews

Yeni AA dereceli Nokian eLine 2 yaz lastiği tüm hava koşullarında güvenilir üst düzey performans sağlar. Hassas sürüş hissi ve en iyi seviye konfor.

Daha fazla okuyun

iLine

4.1 | 15 reviews

Merkez Avrupa yazı için tasarlanmış bir yaz lastiği, özellikle de her tür hava koşulunda güvenlikten ödün vermeyen ve aynı zamanda keyifli bir sürüş hissi arayan sürücüler için. Bu hafif dönüşlü lastik çevre dostu ve ekonomik sürüş konforu sunar.

Daha fazla okuyun

Line

#testin kazananı #elektrikli araçlar

4 | 29 reviews

Nokian Line yaz lastiği hızla değişen yaz havasına çabuk adapte olarak yüksek hızlarda ve yağmurlu yollarda bile mümkün olan en iyi yol tutuşu ve hassas sürüş hissini verir.

Daha fazla okuyun

zLine

#elektrikli araçlar

4.3 | 29 reviews

Spor Nokian zLine zorlu sürüş koşullarının profesyonelidir. Direksiyona anında yanıt verir ve tüm koşullarda yolun mükemmel bir şekilde hissedilmesini sağlar.

Daha fazla okuyun