Nokian Rockproof

Kamyonetler, SUV'lar ve off-road kullanım için yaz lastiği

Göster
16" 17" Tümü
Lastikler

Dayanıklılıkta son nokta

Kamyonetler, SUV'lar ve off-road kullanım için yaz lastiği

Yeni yaz lastiği, profesyonel sürüş ve off-road tutkunları için olağanüstü dayanıklılık sunuyor. Nokian Rockproof ormanlarda, taş ve maden ocaklarında korkusuzca performans gösterir. İleri teknoloji ürünü yorulmak nedir bilmeyen saf madencilik bileşiğine sahip bu yeni dayanıklı lastik, zorlu arazi kullanımlarında bile beklenmedik darbelerin üstesinden gelir.

Talepkar profesyoneller için yeni güçlü özel lastik

Videoyu izle!

Nokian Tyres Aramid Lastik Yanı teknolojisi

Beklenmedik durumlar için sağlamlık ve koruma

Beklenmedik durumlar için sağlamlık ve koruma. Son derece sağlam ve kesilmeye dayanıklı lastik yanı bileşeni son derece sağlam aramid lifleri içerir. Aynı malzeme havacılık ve savunma sanayilerinde kullanılır. Aramid lif lastik yanı kauçuğunu harici darbelere ve krank mili flanşına yaslanmaya dayanacak şekilde güçlendirir.

Videoyu izle!

Daha fazla yenilik

Исключительная прочность боковины

Резиновая смесь боковины шины обладает исключительной износостойкостью и защитой от проколов благодаря содержанию арамидных волокон. Арамид укрепляет резиновую смесь боковин, а также делает ее более упругой и устойчивой к разрыву.

Daha fazla okuyun

Максимальное сопротивление порезам – больше срок службы

Максимальная защита шин от порезов больше всего необходима при профессиональном использовании при движении по бездорожью.

Daha fazla okuyun

Увеличивают износоустойчивость

«Удалители камней» предотвращают застревание острых и неровных камней в поверхности протектора шин, а также препятствуют их проникновению в структуру шин. 

Daha fazla okuyun