Binek araç lastiği seçici

Binek araç lastiği seçici

Binek aracınız için en iyi lastikleri seçin

Aracınızın modeli veya lastiğinizin boyutuna göre aracınız için uygun bir lastik seçmek için bu lastik seçiciden yararlanın.

 

Aracınız için en iyi lastiği bulun

Binek araç lastiğinizi seçin

Hangi lastiklere ihtiyaç duyduğunuzdan emin değil misiniz? Yeni lastik satın almanın ilk adımı, aracınıza uygun boyutu bulmaktır. Bunu bilmeyenler için SUV, binek araç veya minibüs fark etmeksizin neredeyse her türlü araç için uygun bir lastik boyutu önerecek olan bir lastik seçici aracı oluşturduk. Ayrıca, eğer biliyorsanız mevcut lastiklerinizin genişlik, yükseklik ve jantlarını aracımıza ekleyerek de uygun ürünler arasında seçim yapabilirsiniz.

Nokian Tyres, ister eski bir klasik araç ya da ister üretim bandından yeni inmiş bir araç olsun, Türkiye'de kullanılan neredeyse tüm araçlara uyan boyutlarda lastikler üretir. Rahat bir sedan veya coupé, kompakt bir heçbek, tarz bir üstü açık araç veya pratik bir steyşın vagon mu kullanıyorsanız? Hiç fark etmez: Yaz kış fark etmeksizin her mevsimdeki her türlü sürüş koşuluyla başa çıkabilecek lastikler üretiyoruz.

İpucu: Tercih edilen lastik boyutunu genellikle araç üreticinizin kılavuzunda ya da mevcut lastiklerinizin yanakları üzerinde bulabilirsiniz.

Lastik alımınıza yukarıdaki lastik seçici aracını kullanarak başlayın, binek aracınıza kusursuz bir şekilde uyan lastikler bulun ve size her türlü sürüş koşulunda iç huzuru verecek uygun ürünlerimize göz atın.

Size en yakın Nokian Tyres bayisini bulun

Orta Avrupa'nın tamamında kusursuz ürünlerimizin satışını yapan 19.000'in üzerinde güvenilir ve yetkin satıcımız bulunmaktadır. Satıcı gezinti sayfasından, Türkiye'deki en uygun veya en yakın satıcıları keşfedebilir veya filtreleyebilirsiniz.