Crossover / SUV / Kamyonet lastiği seçici

Crossover / SUV / Kamyonet lastiği seçici

SUV aracınız için en iyi lastikleri keşfedin

Araba kategoriniz ya da lastiklerinizin boyutuna göre size uygun SUV lastiklerini keşfetmek için bu lastik seçiciden yararlanın.

 

Aracınız için en iyi lastiği bulun

Crossover / SUV / Kamyonet iniz için lastik bulun

Aracınız için hangi boyutta lastiğe ihtiyaç duyduğunuzdan emin değil misiniz? Hangi lastiğin size uygun olabileceğini düşünmeye başlamadan önce bunu bilmeniz gerekir. Bu nedenden dolayı Nokian Tyres size uygun lastik boyutlarını bulmanızı kolaylaştıracak bir lastik seçici aracı oluşturdu.

Yalnızca yukarıdaki alanlardan aracınızın üreticisini, yılını ve modelini seçin ve sonuçları almak için ara seçeneğine tıklayın.

Lastik boyutunuzu zaten biliyorsanız lastik özelliklerinize göre arama yapmak ve sorgunuzla eşleşen uygun ürünlerin tam listesini almak için de aracı kullanabilirsiniz.

Nokian Tyres, Türkiye pazarında bulunan neredeyse tüm SUV, Crossover ve Kamyonet modellerinden oluşan geniş bir veritabanına sahiptir. Veritabanı, her türlü büyük araca uyan ve doğru lastik boyutunu bulmanıza yardımcı olacak ürün portföyümüzle eşleşmektedir.

İpucu: Güçlü bir motorunuz varsa, lastiğin boyutu dışında aynı zamanda hız derecelendirmelerine de göz atmanız gerekir. Hız derecelendirmesi ne kadar yüksekse, lastiğin performans kaybı yaşamadan kaldırabileceği hız da o kadar yüksektir.

Yukarıdaki araç ile bir sonraki SUV / Crossover / Kamyonet araç lastiğinizin boyutunu bulun ve her türlü koşulda iç huzurunu güvence altına alabilen çeşitli ürünlerimizi karşılaştırın.

Size en yakın Nokian Tyres bayisini bulun

Türkiye genelinde güvenilir ortaklar ve bayilerden oluşan kurulu bir ağa sahibiz. Bayi bulucu sayfasından size en uygun olan seçeneği arayabilir ve seçebilirsiniz.