NokIan ROTIIVA AT PLUS

Güvenlik ve sürüş konforundan hiç ödün vermeden sağlam performansı sunan DÖRT MEVSİM lastiği

Aracınız için en iyi lastiği bulun

Güvenlik ve sürüş konforundan hiç ödün vermeden sağlam performansı sunan yaz lastiği.

Yeni Nokian Rotiiva AT Plus asfaltta mükemmel iş çıkartır ancak aynı zamanda hafif arazi sürüşlerini de kaldırır ve iyi dayanıklılık sunar. Yeni sırt deseni bileşeni daha uzun ömür sağlar. Desen bloklarının yeniden iyileştirilmiş yerleşimi ve desteği ve sırt bölgelerinin daha agresif tasarımı sürüş dengesini geliştirir. Çok yönlü Rotiiva AT Plus hafif kamyonetler ve pikaplarda ağır kullanım için özel olarak tasarlanmıştır.

  • YOLDA VE ARAZİDE YÜKSEK PERFORMANS SUNAN DENGELİ LASTİK
  • AGRESİF SIRT DESENİ MÜKEMMEL YOL TUTUŞ VE DİREKSİYON HAKİMİYETİNİ GARANTİ EDER
  • YENİ KESİLMEYE DAYANIKLI SIRT YÜZEYİYLE SAĞLAM YAPI
Kış kullanımı için resmi onaylı
Kış kullanımı için resmi onaylı
Rotiiva AT Plus

Kullanıcı görüşleri

Müşteri 4.5 görüşlerine göre 31 derece

Lastik boyutları

LT265/70 R 17 121/118S

maks yük 1450 kg, en fazla 180 km/s

Unutmayın

  • Lastik seçerken, her zaman kullanımınıza en uygun olanı tercih edin. Üç özelliğe ek olarak, güvenlik, performans ve çevreyle ilgili lastik geliştiricilerinin ve test edicilerinin dikkate aldığı çok sayıda başka etken de vardır.
  • Yeni etiket lastik modellerini karşılaştırmayı kolaylaştırsa da kararınızı aşağıdaki gibi lastik satıcısı uzmanlarına veya bağımsız dergi testi makalelerine danışarak desteklemeniz gerekir.
  • Lastiğin ıslak yol tutuş derecesi lastiğin gerçek kış koşullarına ne derece uygun olduğunu göstermez. Bunun yerine, yanlış yönlendirebilir ve trafik güvenliğini tehlikeye atabilir. Zorlu ve değişken kış koşullarında, lastiklerin en önemli güvenlik özellikleri buzda yol tutuş ve karda yol tutuştur.

AB etiketlerinin ayrıntılarını göster

NOKIAN TYRES ARAMİD LASTİK YANI TEKNOLOJİSİ

Beklenmedik durumlar için sağlamlık ve koruma

Beklenmedik durumlar için sağlamlık ve koruma. Son derece sağlam ve kesilmeye dayanıklı lastik yanı bileşeni son derece sağlam aramid lifleri içerir. Aynı malzeme havacılık ve savunma sanayilerinde kullanılır. Aramid lif lastik yanı kauçuğunu harici darbelere ve krank mili flanşına yaslanmaya dayanacak şekilde güçlendirir.

NOKİAN TYRES ARAMİD GARANTİSİ

Bu özel programa katılan Nokian Tyres yetkili bayilerinin katkılarıyla: Benzersiz Nokian Tyres Aramid Garantisi, kaza sonucu yanağı hasar gören lastikleri kapsar ve bu programa katılan tüm Nokian Tyres yetkili beyilerinden size ücretsiz olarak aynı ürüne karşılık gelen yeni bir ürünün verilmesini sağlar.

 

95 % kullanıcı ürünlerimizi öneriyor

Bilgili bir tüketici, satın aldığı üründen pek çok şey bekler. Ürünü kullandığı yıllar içinde, doğru bir seçim yapıp yapmadıklarıyla ilgili güçlü bir izlenim elde ederler.

Lastiklerinizi puanlayın!

Kendi görüşünüzü yazın Ürün incelemelerine göz atın

Toplam ürün incelemesi
16756
4.5
Nokian zLine