Nokian Tyres Outpost AT - SUV, crossover ve kamyonetler için her araziye uygun lastik

#yeni

Nokian Tyres Outpost AT

SUV, crossover ve kamyonetler için her araziye uygun off-road lastik

Sınırlarınızı genişletin

Yeni Nokian Tyres Outpost™ AT, her türlü koşulda üst düzey çekiş, yüksek dayanıklılık ve patlama direnci ve artan kullanım süresi sunarken sürücülerin mesafelerini, dayanıklılıklarını ve yolculuklarını artırabilmelerini sağlar. Nokian Tyres Outpost AT, yolda ve yol dışındaki her türlü koşulda güvenli ve uzun süreli sürüş sağlayan; SUV, crossover ve kamyonetlere yönelik bir dört mevsim lastiğidir. Patlama dirençli Aramid Shield™ teknolojisi gibi sürücülerin en zorlu yüzeylerle dahi başa çıkmasını sağlayan özelliklerle donatılmış olan Nokian Tyres Outpost AT, işi verimli ve keyfi sınırsız hâle getirmek üzere tasarlanmıştır.

  • Her türlü yüzeyde kusursuz yol tutuş ile mesafenizi artırın.
  • Aramid Shield'in üst düzey dayanıklılığı ile dayanıklılığınızı artırın.
  • Artan kullanım süresi ile yolculuğunuzu artırın.
  • Sınırlarınızı genişletin ve dört mevsim araç sürün.
Nokian Tyres Outpost AT

Mesafenizi artırın

Nokian Tyres Outpost AT, sürücülerin sınırlarını kaldırmasını ve yolculuklarının gerektirdiği her yere güvenle gitmesini sağlar ve her türlü sürüş koşulunda üst düzey çekiş sayesinde yol ve yol dışı deneyimi destekler. Zirve Yanakları ve omuz çentikleri, lastiğin yumuşak yüzeylere gömüldüğü durumlarda ekstra yol tutuşu sağlar ve Kanyon Kesikleri de çamur, kar ve kum gibi zorlayıcı yüzeylerde başarılı bir hakimiyet sağlar. Lastikte, üç tepeli dağ kar simgesi onayı vardır ve bu da lastiğin kış koşullarında sürüş için uygun olduğu anlamına gelir.

Dayanıklılığınızı artırın

Nokian Tyres Outpost AT, sürücüleri en zorlu koşullarda koruyacak teknoloji ile donatılmıştır. Aramid Shield™ teknolojisi, lastiğe üst düzey dayanıklılık ve patlama direnci kazandırır. Lastiğin dişi ve yanakları, son derece güçlü olan ve kurşun geçirmez yelekler ve havacılık sektöründe de kullanılan Aramit lifleriyle korunur. Taş korumaları da Nokian Tyres Outpost AT'nin patlama korumasını güçlendirir.

Yolculuğunuzu uzatın

Nokian Tyres Outpost AT, koruyucu özelliklerle donatılmış özel tasarımlı diş yapısıyla yüksek bir kilometre performansı sunar. Kanyon derinliğindeki diş düzeni lastiğin kullanım süresini artırır. Sürdürülebilir kauçuk bileşiği de her yolculuğun üst düzey verimle geçmesini sağlar ve etkili ve sürdürülebilir bir sürüş deneyimi yaratır.

Sınırlarınızı genişletin

Maceracı Sigurdur Bjarni Sveinsson'un sınırlarını zorlamak ve hiç olmadığı gibi yolculuk etmek için Nokian Tyres Outpost AT'yi nasıl kullandığını öğrenin.

Her türlü arazide üst düzey dayanıklılık

Aramid Shield. Patlama dirençli Aramid lifleri, dişlerin altında ve yanak boyunca gömülü durumdadır ve çukurlar, yoldaki tehlikeler, zorlu arazi koşulları ve yol dışındaki engeller için üst düzey direnç sağlar.

Yumuşak yüzeyler için ekstra yol tutuş

Zirve Yanakları. Yanakların üzerindeki dağ zirveleri, omuz çentikleriyle birleşerek yumuşak yüzeylerde sağlam bir yanal yol tutuş sağlar ve lastiğin agresif özelliğine katkıda bulunur.

Tüm yüzeyler için koruma

Taş Korumaları. Diş kayışındaki destekler, lastiğin taşlı ve zorlu yollarda rahat ve güvenli bir şekilde yol almasını mümkün kılar.

Beklenmedik durumlar için güvenilirlik

Kanyon Kesikleri. Omuz çentikleri ve diş düzeninin kesiştiği yer: X biçimindeki oluklar, lastiğin öngörülemez yüzeylerde yol tutuşunu sağlar.

BASIN İÇİN

BASIN İÇİN

Medya bankamıza hoş geldiniz! Burada yeni ürünlerimizle ilgili ilgili basın bülteni, fotoğraf ve video gibi kaynak materyaller bulabilirsiniz. Tüm materyalleri kaynak belirtildiği sürece özgürce kullanabilirsiniz.

KIŞ LASTİĞİNE Mİ İHTİYACINIZ VAR?

KIŞ LASTİĞİNE Mİ İHTİYACINIZ VAR?

Premium bir lastik yakıt tasarrufu sağlar, çevre dostu bir biçimde üretilir, yolun aşınmasını ve gürültüyü azaltır ve güzel görünür. Sayısız yenilik ve yüzün üzerinde kış lastiği patenti Nokian Tyres'ın kış lastiklerini efsanevi duruma getirmiştir.

ÇEVRE İÇİN

ÇEVRE İÇİN

Sürdürülebilirlik işimizin olmazsa olmaz bir parçasıdır. Lastik, tüm kullanım ömrü boyunca hem güvenli hem de çevre dostu olmalıdır. Tüm ürünlerimizde olduğu gibi, Nokian Tyres Outpost da bu sürdürülebilirlik düşüncemiz ile geliştirilmiştir.