NOKIAN WEATHERPROOF SUV

Kışın güvenli, yazın hassas

This product is out of production

Tüm lastikler

Aracınız için en iyi lastiği bulun

Yüksek performanslı Nokian Weatherproof SUV yüksek tekerlek yüklerini buz, karda, asfaltsız yolda ve hatta tehlikeli çamurda bile sağlam ve güvenilir bir şekilde taşır.

Kışın güvenli, yazın hassas. Yüksek performanslı Nokian Weatherproof SUV yüksek tekerlek yüklerini buz, karda, asfaltsız yolda ve hatta tehlikeli çamurda bile sağlam ve güvenilir bir şekilde taşır. Nokian Tyres'ın devrim niteliğindeki Dört Mevsim konsepti güvenilir kış güvenliğini yaz lastiklerinin sürüş dengesi ve sağlam direksiyon hakimiyeti ile birleştirir. Desen blokları arasındaki sırt bölgesinde yer alan özel Sertlik Alanı özellikle kuru yollarda hassasiyeti ve dinginliği artırır.

  • KARDA ÜSTÜN PERFORMANS, ISLAK YOLLARDA BİLE MÜKEMMEL YOL TUTUŞ
  • YIL BOYUNCA DAYANIKLI YÜKSEK PERFORMANS
  • SON DERECE DENGELİ VE KONFORLU SÜRÜŞ KARAKTERİ
Kış kullanımı için resmi onaylı
Kış kullanımı için resmi onaylı
Weatherproof SUV

Kullanıcı görüşleri

Müşteri 4.5 görüşlerine göre 28 derece

Lastik boyutları

215/70 R 16 100H

maks yük 800 kg, en fazla 210 km/s

Unutmayın

  • Lastik seçerken, her zaman kullanımınıza en uygun olanı tercih edin. Üç özelliğe ek olarak, güvenlik, performans ve çevreyle ilgili lastik geliştiricilerinin ve test edicilerinin dikkate aldığı çok sayıda başka etken de vardır.
  • Yeni etiket lastik modellerini karşılaştırmayı kolaylaştırsa da kararınızı aşağıdaki gibi lastik satıcısı uzmanlarına veya bağımsız dergi testi makalelerine danışarak desteklemeniz gerekir.
  • Lastiğin ıslak yol tutuş derecesi lastiğin gerçek kış koşullarına ne derece uygun olduğunu göstermez. Bunun yerine, yanlış yönlendirebilir ve trafik güvenliğini tehlikeye atabilir. Zorlu ve değişken kış koşullarında, lastiklerin en önemli güvenlik özellikleri buzda yol tutuş ve karda yol tutuştur.

AB etiketlerinin ayrıntılarını göster

NOKİAN TYRES ARAMİD LASTİK YANI TEKNOLOJİSİ

Beklenmedik durumlar için sağlamlık ve koruma

Beklenmedik durumlar için sağlamlık ve koruma. Son derece sağlam ve kesilmeye dayanıklı lastik yanı bileşeni son derece sağlam aramid lifleri içerir. Aynı malzeme havacılık ve savunma sanayilerinde kullanılır. Aramid lif lastik yanı kauçuğunu harici darbelere ve krank mili flanşına yaslanmaya dayanacak şekilde güçlendirir.

Özel orta alan

Kışın mükemmel yol tutuşu

Orta alanın dik yüzey geometrisi karlı ve ıslak yollarda mükemmel yol tutuş sağlayacak şekilde dikkatle iyileştirilmiştir. Kamaya benzeri V şekilli sırt deseni blokları karlı yolları sağlam bir şekilde kavrar. Sırt bloklarındaki yoğun kılcal kanallar ve kademeli diş blokları kavramayı artırır ve daha fazla yol tutuş sağlar. Orta bloklar ile omuz blokları arasındaki kamaya benzeyen çıkıntılar karda hassas yönlendirme hissi sağlar ve yol tutuşunu güçlendirir.

Orta Blok Kanalı

Mükemmel yol tutuşu, etkin kızaklama önleme

Merkez bloktaki derin ve açık kanallar zorlu kış koşullarında yol tutuşunu artırır. Kanallar lastik ve yol arasındaki sulu karı ve suyu etkin bir şekilde atarak kaymayı ve kızaklamayı etkin bir şekilde engeller.

NOKİAN TYRES MEMNUNİYET SÖZÜ

Bu özel programa katılan Nokian Tyres yetkili bayilerinin katkılarıyla: Yeni Nokian Tyres lastik setinizden memnun değilseniz, yeni bir set ile ücretsiz olarak değiştirebilirsiniz.

NOKİAN TYRES ARAMİD GARANTİSİ

Bu özel programa katılan Nokian Tyres yetkili bayilerinin katkılarıyla: Benzersiz Nokian Tyres Aramid Garantisi, kaza sonucu yanağı hasar gören lastikleri kapsar ve bu programa katılan tüm Nokian Tyres yetkili beyilerinden size ücretsiz olarak aynı ürüne karşılık gelen yeni bir ürünün verilmesini sağlar.

 

95 % kullanıcı ürünlerimizi öneriyor

Bilgili bir tüketici, satın aldığı üründen pek çok şey bekler. Ürünü kullandığı yıllar içinde, doğru bir seçim yapıp yapmadıklarıyla ilgili güçlü bir izlenim elde ederler.

Lastiklerinizi puanlayın!

Kendi görüşünüzü yazın Ürün incelemelerine göz atın

Toplam ürün incelemesi
16902
4.5
Nokian zLine