FacebookInstagramLinkedInmenu-iconPinicon-playscroll-downsearchTwitterWhatsappYouTube

Nokian
Weatherproof SUV

Yüksek performanslı Nokian Weatherproof SUV yüksek tekerlek yüklerini buz, karda, asfaltsız yolda ve hatta tehlikeli çamurda bile sağlam ve güvenilir bir şekilde taşır.

Aramid Garantisi
Memnuniyet sözü

Müşteri 4.6 görüşlerine göre 13 derece 4.613

Dört mevsimin ötesinde

Yüksek performanslı Nokian Weatherproof SUV yüksek tekerlek yüklerini buz, karda, asfaltsız yolda ve hatta tehlikeli çamurda bile sağlam ve güvenilir bir şekilde taşır.

Kışın güvenli, yazın hassas. Yüksek performanslı Nokian Weatherproof SUV yüksek tekerlek yüklerini buz, karda, asfaltsız yolda ve hatta tehlikeli çamurda bile sağlam ve güvenilir bir şekilde taşır. Nokian Tyres'ın devrim niteliğindeki Dört Mevsim konsepti güvenilir kış güvenliğini yaz lastiklerinin sürüş dengesi ve sağlam direksiyon hakimiyeti ile birleştirir. Desen blokları arasındaki sırt bölgesinde yer alan özel Sertlik Alanı özellikle kuru yollarda hassasiyeti ve dinginliği artırır.

  • KARDA ÜSTÜN PERFORMANS, ISLAK YOLLARDA BİLE MÜKEMMEL YOL TUTUŞ
  • YIL BOYUNCA DAYANIKLI YÜKSEK PERFORMANS
  • SON DERECE DENGELİ VE KONFORLU SÜRÜŞ KARAKTERİ
Kış kullanımı için resmi onaylı Kış kullanımı için resmi onaylı
Nokian Weatherproof SUV

Nokian Tyres Aramid Lastik Yanı teknolojisi

Beklenmedik durumlar için sağlamlık ve koruma

Beklenmedik durumlar için sağlamlık ve koruma. Son derece sağlam ve kesilmeye dayanıklı lastik yanı bileşeni son derece sağlam aramid lifleri içerir. Aynı malzeme havacılık ve savunma sanayilerinde kullanılır. Aramid lif lastik yanı kauçuğunu harici darbelere ve krank mili flanşına yaslanmaya dayanacak şekilde güçlendirir.

Videoyu izle!

Ödüller ve dergi incelemeleri

Autobild Allrad
3rd place "Good"

Autobild Allrad 5/2018

Germany

Nokian Weatherproof SUV 235/60R18

Short braking distance on both snow and wet, as well as high aquaplaning safety.

Test winner

Firmenauto 2/2017

Germany

Nokian Weatherproof SUV 215/60R17

A good winter performer, with safe traction and braking on snow. Very well balanced on wet surface, with outstanding aquaplaning properties. Direct and safe in fast lane changes on dry surfaces. Clear test winner.