Nokian
WR SUV 4

Kışın getirdiği tüm sürprizlerin üstesinden gelin

Yeni

Kışa galip gelin

Kışın getirdiği tüm sürprizlerin üstesinden gelin

Yeni Nokian WR SUV 4 kış lastiği, sportif arazi araçları ve crossover modeller için güvenli ve güvenilir bir seçimdir. Mükemmel ıslak zemin tutuşu ve hassas yol tutuşu sunacak şekilde karda, çamurda ve ağır yağmurda en iyi performansı sağlayarak Orta Avrupa SUV sürücüleri için özel olarak geliştirilmiştir. Aramid Lastik Yanları ile birleşen sağlam ve dayanıklı yapı, lastiğin sabit durmasını ve sürüş sırasında oluşabilen darbelere ve kesilmelere karşı dayanıklı olmasını sağlar.

  • ISLAK; ÇAMURLU VE KARLI YOLLARDA MÜKEMMEL DİREKSİYON HAKİMİYETİ
  • MAKSİMUM DENGE VE SÜRÜŞ KONFORU
  • MÜKEMMEL DAYANIKLILIK

* Şubat - Mayıs 2018’de Nokian Tyres’ın talebi ile TÜV SÜD Product Service GmbH tarafından test edilmiştir. Lastik Ebadı: 235/60 R18 107V; Test Aracı: Audi Q5 2.0 TDI, Audi A8 3.0 TDI; Test Yerleri: Papenburg (D), Wachauring (A), Ivalo (FIN), Garching (D), FAKT Motion (D); Rapor No. 713121973.

Kış kullanımı için resmi onaylı Kış kullanımı için resmi onaylı
Nokian WR SUV 4

Bu lastiği elektrikli otomobiller ve hibrit otomobiller için de tavsiye ediyoruz!

Daha fazla okuyun

Kışın getirdiği tüm sürprizlerin üstesinden gelin

Yeni Nokian WR SUV 4, kaygan otoyollarda ve sulu karlı yollarda olağanüstü kar performansı, hassas direksiyon hakimiyeti ve ıslak koşullarda muhteşem yol tutuş sağlar.

Videoyu izle!

Nokian Tyres Aramid Lastik Yanı teknolojisi

Beklenmedik durumlar için sağlamlık ve koruma

Beklenmedik durumlar için sağlamlık ve koruma. Son derece sağlam ve kesilmeye dayanıklı lastik yanı bileşeni son derece sağlam aramid lifleri içerir. Aynı malzeme havacılık ve savunma sanayilerinde kullanılır. Aramid lif lastik yanı kauçuğunu harici darbelere ve krank mili flanşına yaslanmaya dayanacak şekilde güçlendirir.

Videoyu izle!

Şunun görüntüleri Nokian WR SUV 4

Fotoğraf galerisini göster