FacebookInstagrammenu-iconicon-playscroll-downsearchTwitterShapeYouTube

Hayat güzel bir yolculuk

Yaz lastikleri

Güvenli ve dayanıklı Nokian Tyres yaz ürün yelpazesine ve lastiklerin zorlu koşullarda bile en üst seviye performansına güvendiğiniz zaman yazın bile zorlu sürüş koşulları size sürpriz yapamayacak.

Nokian Powerproof

Yeni

Yüksek performanslı, spor otomobiller

Keyif veren dengeli sürüşü ile yazın tüm koşullarının üstesinden gelir. Son derece dengeli ve akıllı direksiyon hakimiyeti, hem yüksek hızda şerit değiştirmede hem de ani frende gönül rahatlığı sağlar.
Daha fazla okuyun

Nokian Wetproof

Yeni Testin kazananı

Orta sınıf ve yüksek performanslı otomobiller

Binek araçlar için emniyetli ve güvenilir yaz lastiği. Islak yollarda mükemmel frenleme yetenekleriyle ve güçlü kızaklama direnciyle, yağmurlu günlerde bile sürüşünzü kolay ve rahat bir hale getirir.
Daha fazla okuyun

Nokian eLine 2

Elektrikli araçlar

Orta sınıf otomobiller

Yeni AA dereceli Nokian eLine 2 yaz lastiği tüm hava koşullarında güvenilir üst düzey performans sağlar. Hassas sürüş hissi ve en iyi seviye konfor.
Daha fazla okuyun

Nokian iLine

Orta ve küçük sınıf otomobiller

Merkez Avrupa yazı için tasarlanmış bir yaz lastiği, özellikle de her tür hava koşulunda güvenlikten ödün vermeyen ve aynı zamanda keyifli bir sürüş hissi arayan sürücüler için. Bu hafif dönüşlü lastik çevre dostu ve ekonomik sürüş konforu sunar.
Daha fazla okuyun

Nokian Line

Testin kazananı Elektrikli araçlar

Orta sınıf ve yüksek performanslı otomobiller

Nokian Line yaz lastiği hızla değişen yaz havasına çabuk adapte olarak yüksek hızlarda ve yağmurlu yollarda bile mümkün olan en iyi yol tutuşu ve hassas sürüş hissini verir.
Daha fazla okuyun

Nokian zLine

Elektrikli araçlar

Yüksek performanslı, spor otomobiller

Spor Nokian zLine zorlu sürüş koşullarının profesyonelidir. Direksiyona anında yanıt verir ve tüm koşullarda yolun mükemmel bir şekilde hissedilmesini sağlar.
Daha fazla okuyun

96 % kullanıcı ürünlerimizi öneriyor

Bilgili bir tüketici, satın aldığı üründen pek çok şey bekler. Ürünü kullandığı yıllar içinde, doğru bir seçim yapıp yapmadıklarıyla ilgili güçlü bir izlenim elde ederler.

Lastiklerinizi puanlayın!

Kendi görüşünüzü yazın Ürün incelemelerine göz atın

Toplam ürün incelemesi
14177
4.5
Nokian Hakkapeliitta R2