Dört mevsim SUV lastikleri

Dört mevsim SUV lastikleri

Aracınız için en iyi lastiği bulun

Nokian Tyres
Outpost AT

yeni memnuniyetsözü aramidgarantisi

SUV, crossover ve kamyonetler için her araziye uygun lastik

Yeni Nokian Tyres Outpost™ AT, her türlü koşulda üst düzey çekiş, yüksek dayanıklılık ve patlama direnci ve artan kullanım süresi sunarken sürücülerin mesafelerini, dayanıklılıklarını.

Daha fazla okuyun

Nokian Rockproof

SUV'lar, Kamyonetler ve off-road kullanım

Profesyonel sürüş ve off-road tutkunları için olağanüstü dayanıklılık. Taş ocaklarında, ormanlarda ve maden alanlarında korkusuz bir sanatçı. Zorlu arazi kullanımı sırasında beklenmeyen etkilerin bile üstesinden gelen sağlam bir lastik.

Daha fazla okuyun

Nokian Seasonproof SUV

yeni elektrikliaraçlar aramidgarantisi memnuniyetsözü

Her sezon lastik değiştirmeye elveda demek isteyen sürücüler için optimum bir çözüm olan yeni Nokian Seasonproof, yılın her günü güvenlik ve rahatlık sağlıyor. Nokian Seasonproof SUV, karlı ve çamurlu kış günlerinde güvenilir ve güvenli, yaz aylarında da birinci sınıf yaz performansı ve kusursuz sürüş hissi sunan bir dört mevsim lastiğidir.

Daha fazla okuyun

Nokian Rotiiva AT Plus

aramidgarantisi memnuniyetsözü

Hafif kamyonlar, daha büyük SUV'lar ve pikaplar

Yeni Nokian Rotiiva AT Plus asfaltta mükemmel iş çıkartır ancak aynı zamanda hafif arazi sürüşlerini de kaldırır ve iyi dayanıklılık sunar. Yeni sırt deseni bileşeni daha uzun ömür sağlar. Desen bloklarının yeniden iyileştirilmiş yerleşimi ve dest...

Daha fazla okuyun

95 % kullanıcı ürünlerimizi öneriyor

Bilgili bir tüketici, satın aldığı üründen pek çok şey bekler. Ürünü kullandığı yıllar içinde, doğru bir seçim yapıp yapmadıklarıyla ilgili güçlü bir izlenim elde ederler.

Lastiklerinizi puanlayın!

Kendi görüşünüzü yazın Ürün incelemelerine göz atın

Toplam ürün incelemesi
16756
4.5
Nokian zLine