Minibüs / Panelvan / Küçük kamyon lastiği seçici

Minibüs / Panelvan / Küçük kamyon lastiği seçici

Minibüs / Panelvan / Küçük Kamyonunuz için en iyi lastikleri seçin

Lastik seçici, araç türünüzü veya boyut belirtimlerini temel alarak nakliye aracınıza en uygun lastikleri seçmenize yardımcı olacaktır.

 

Aracınız için en iyi lastiği bulun

Büyük aracınız için doğru boyutları seçin

Büyük aracınızın lastik boyutuna çok aşina değil misiniz? Yalnız değilsiniz, zira oranlar standart boyutlu binek araçlardan ve SUV araç lastiklerinden biraz farklı olabilir. Neyse ki hangi lastiklerin aracınıza uyacağını öğrenmek için lastik seçici aracımızı kullanabilirsiniz. Minibüs veya küçük kamyonunuzun modelini girin ve boyut önerileri almak için arama seçeneğine tıklayın. Büyük aracınızın ihtiyacı olan boyutu zaten biliyorsanız, bunun yerine lastik boyutu sekmesine tıklayın ve size uygun ürünleri görmek için doğru boyutları doldurun.

Nokian Tyres, uzun yıllardır araç üreticilerinden veriler toplamaktadır ve her modele uygun lastiklerden oluşan nitelikli bir veritabanına sahiptir. Böylelikle lastik seçicimiz Türkiye'deki en yaygın minibüs, panelvan ve küçük kamyon modellerini temel alarak hangi lastiğin gereksinimleriniz açısından en uygun olduğunu bilebilmektedir.

Yukarıdaki araçla büyük aracınız için yeni bir lastik seti seçmeye başlayın ve nakliye aracı lastik ürünlerimizin tamamını keşfedin. Size her türlü sürüş koşulunda iç huzuru sağlayacak, sürüş gereksinimlerinize göre değişen birden fazla uygun ürün geliştirmiş bulunuyoruz.

İpucu: Minibüs veya karavan gibi daha ağır araçlar için lastik satın alırken lastiklerin yük endeksinin göz önünde bulundurulması da önemlidir. Yük endeksi ne kadar yüksek olursa, lastikler o kadar fazla ağırlık kaldırabilir. Aracınızı normalden daha fazla yüklemeyi planlıyorsanız, ekstra yük kapasitesi anlamına gelen XL belirtimine bakınız.

İpucu: Genellikle tercih edilen lastik boyutunu aracınızın kullanım kılavuzunda ya da mevcut lastiklerinizin yanağında bulabilirsiniz (aşağıdaki resme bakınız).

Size en yakın Nokian Tyres bayisini bulun

Orta Avrupa genelindeki ağımızda yer alan 19.000'in üzerinde bayimizle, Türkiye'deki en yakın lastik dükkanında size hizmet vermeye hazır becerikli uzmanlar bulacağınızdan eminiz. Bayi bulucu sayfamıza giderek kendiniz de görebilirsiniz.