Akıllı trafik teknolojisi ve biyo-temelli malzemeler

Akıllı trafik teknolojisi ve biyo-temelli malzemeler

Nokian Hakkapeliitta, 2036

Sürüş açısından bugünden 20 yıl sonraya bakacak olursak, devrim niteliğinde, akıllı trafik teknolojisini, kendi kendini süren elektrikli arabaları ve biyolojik bazlı malzemelerden yapılmış kış lastiklerini göreceğiz.

Aracınız için en iyi lastiği bulun

Nokian Hakkapeliitta, 2036

Nokian Tyres'in Nokian Hakkapeliitta kış lastiği markasının 80. yıldönümünde, Tampere Teknoloji Üniversitesi Ulaştırma Araştırma Merkezi Verne'den Profesör Doktor Heikki Liimatainen, Volvo Car Corporation'dan Araç Dinamiği ve Aktif Güvenlik Merkezi Müdürü Robert Hansson ve Nokian Tyres Araştırma ve Geliştirme Başkan Yardımcısı Juha Pirhonen, 2036 yılında Nokian Hakkapeliittas 100 yaşına geldiğinde, mobilitenin, sürüşün ve kış lastiklerinin gelişiminin neye benzeyeceğine dair bir hayal kurdu.

Daha fazla okuyun

Nokian Hakkapeliitta kış lastikleri, yenilikçiliği, deneyimi ve en son teknolojiyi bir araya getirir

Nokian Tyres tarafından geliştirilen ve üretilen kış lastiği, 80 yılı aşkın süre önce, kaygan Kuzey koşulları altında sürüşte devrim yarattı. Nokian Hakkapeliitta kış lastiği ürününün daha da gelişmesiyle birlikte, dünyanın en kuzeyindeki lastik üreticisi güvenliğe, sürüş konforuna ve çevre dostu olmaya odaklanacak. Nokian Hakkapeliitta'nın güvenilirliğine duyulan güven de, bir nesilden ötekine aktarılacak.

Daha fazla okuyun