Medya

Medya

Zorlu koşullar konusunda uzman ve güvenlik öncüsü

Dünyanın en kuzeyindeki lastik üreticisi hakkında bilgiler, hikayeler ve resimler.

Basın malzemeleri bankası

Malzeme bankası, örneğin, basın kitlerini, en önemli orijinal logoları, en yeni ürün fotoğraflarını ve broşürlerini, hazır duyuru şablonlarını, videoları ve teknik kılavuzları içermektedir. Kaynak belirtildiği sürece ürün fotoğrafları gazete makalelerinde ve benzeri yerlerde kullanılabilir.

Basın malzemeleri
Basın malzemeleri bankasında oturum açın
Basın malzemeleri bankası için kimlik bilgileri talep edin

TEST BAŞARISI

TEST BAŞARISI

Kapsamlı ürün gamımız çeşitli pazarlara özel olarak tasarlanmıştır. Güvenli ürünlerimize her koşulda güvenebilirsiniz. Yaz ve kış ürünlerimizin katıldığı karşılaştırma testlerimizin genel değerlendirmesini burada bulabilirsiniz!

GEÇMİŞ

GEÇMİŞ

Dünyanın en kuzeyindeki lastik üreticisinin kökenleri, yüz yılın ötesine varır. Bugün, onlarca yılda bir araya getirilmiş uzmanlık, milyonlarca otomobil kullanıcısına güvenli sürüş ve rahatlık sağlayan yeniliklerde görülebilir. Geçmişimiz eskiye dayanıyor olabilir ama hikayemiz daha yeni başlıyor. 

DÜNYA REKORLARIMIZ

DÜNYA REKORLARIMIZ

İşimizin temelini oluşturan, sınırlarda gerçekleştirdiğimiz testlerdir. Bu testler, eşsiz becerilere sahip olmayı zorunlu kılar. Yeni şeyler denemeye ve limitlerimizi test etmeye ihtiyaç duyarız. Ancak bu sayede, geleceğin daha güvenli ve daha dayanıklı lastiklerini geliştirebiliriz.

Basın için

Pazarlama ve İletişim

Nokian Tyres'ın kurumsal faaliyetleri ve uluslararası işlerine ilişkin medya sorularla ilgileniyoruz. media@nokiantyres.com veya firstname.lastname@nokiantyres.com adreslerinden medyaya yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Buna ek olarak, medya bölümümüze de göz atabilirsiniz. En son basın bildirilerini ve yayınları burada topladık.

Pazarlama

Levent Ceylan

E-posta
leventceylan@kormetal.com

Kurumsal İletişim

Media Team

E-posta
media@nokiantyres.com