NOKIAN Tyres ARAMID GARANTISI

Yanak hasarı durumunda koruma

SUV lastiklerimiz beklenmedik durumlar için size dayanıklılık ve koruma sağlar. Lastik yanaklarında kullanılan son derece dayanıklı Aramid lifleri, lastik yanaklarını aşınmaya ve kesiklere karşı son derece dayanıklı hale getirir. Bu teknoloji kurşun geçirmez yeleklerde de başarılı bir şekilde kullanılır.

Sizi sağlam lastiklerimize tamamen ikna etmek için:
Lastiklerinizi bu programa katılan Nokian Tyres yetkili beyilerinden satın aldığınızda, Nokian Tyres Aramid Garantisi kaza sonucu yanağı hasar gören lastikleri kapsar ve size ücretsiz olarak aynı ürüne karşılık gelen yeni bir ürünün verilmesini sağlar.

Videoyu izle!

Lastik hasarından sonra ne yapılmalıdır?

1 HASARLI LASTİĞİ YETKİLİ BAYİYE GÖTÜRÜN

Yetkili bayi, lastiğin alımını kanıtlayan orijinal faturanızı, Aramid Garantisinin diğer koşullarının (sınırlamalar) yerine getirilip getirilmediğini gözden geçirerek Aramid Garantisinin geçerliliğini kontrol eder.

2 YETKİLİ BAYİ ÜCRETSİZ OLARAK YENİ LASTİĞİNİZİN MONTAJINI YAPACAKTIR

Yetkili bayi, hasar gören lastiğin yerine karşılık gelen yeni bir Nokian Tyres ürününü ücretsiz olarak size sağlayacak ve montajını yapacaktır. Yalnızca Aramid Perakendecisine lastiği götürme masrafını karşılarsınız.

3 YETKİLİ BAYİ FORMU DOLDURACAKTIR

Yetkili bayi, sizde bulunan Aramid kartının arkasındaki formu sizinle birlikte dolduracaktır. Bayi formun kopyasını alır ve orijinal Aramid kartı sizde kalır.

Aramid Garantisi hangi lastikleri kapsar?

Nokian Tyres Aramid Garantisi, 1.1.2021 ila 31.12.2021 tarihleri arasında bu programa katılan Nokian Tyres yetkili bayilerinden satın alınan belirlenmiş Nokian Tyres lastiklerinde kullanılabilmektedir. Bu garanti tüm ülkelerde olmayabilir.

Aramid Garantisi için kaydolun

Nokian Tyres Aramid Garantisi, kaza sonucu yanağı hasar gören lastikleri kapsar ve bu programa katılan tüm Nokian Tyres yetkili beyilerinden size ücretsiz olarak aynı ürüne karşılık gelen yeni bir ürünün verilmesini sağlar.