FacebookInstagramLinkedInPinicon-playscroll-downsearchTwitterWhatsappYouTube

Nokian
Powerproof SUV

Güçlü SUV'lar için premium yaz lastiği

Yeni
Aramid Garantisi
Memnuniyet sözü

Müşteri 5 görüşlerine göre 1 derece 51

Keskin virajlarda gönül rahatlığı

Güçlü SUV'lar için premium yaz lastiği

Yeni Nokian Powerproof SUV, güçlü SUV'lar için tasarlanmış birinci sınıf bir UHP lastiğidir. Güvenli ve kaygısız sürüş için tasarlanan yeni Nokian Powerproof SUV, hem yüksek hızlı şerit değiştirmelerde hem de ani frenlemelerde gönül rahatlığı sağlar. Güçlü ve gelişmiş SUV bileşiği birlikte gelen Nokian Powerproof SUV, Nokian Tyres'in benzersiz Aramid Yanak teknolojisi ile donatılmıştır.

  • YÜKSEK HIZLARDA HASSAS DİREKSİYON HAKİMİYETİ
  • MAKSİMUM DENGE VE KEYİFLİ SÜRÜŞ HİSSİ
  • SON DERECE GÜÇLÜ ARAMİD YANAKLAR

Haziran - Temmuz 2019’de Nokian Tyres’ın talebi ile TÜV SÜD Product Service GmbH tarafından test edilmiştir. Lastik Ebadı: 235/60 R18; Test Aracı: Audi Q5 2.0TDI, VW Tiguan 2.0TDI, Audi Q7 3.0TDI, Toyota Hilux 2.5D; Test Yerleri: Papenburg (D), Wachauring (A), Garching (D), Neubiberg (D); Rapor No. 713160089-WS.

Nokian Powerproof SUV

Güvenli, hassas ve dengeli.

Videoyu izle!

Nokian Tyres Aramid Lastik Yanı teknolojisi

Beklenmedik durumlar için sağlamlık ve koruma

Beklenmedik durumlar için sağlamlık ve koruma. Son derece sağlam ve kesilmeye dayanıklı lastik yanı bileşeni son derece sağlam aramid lifleri içerir. Aynı malzeme havacılık ve savunma sanayilerinde kullanılır. Aramid lif lastik yanı kauçuğunu harici darbelere ve krank mili flanşına yaslanmaya dayanacak şekilde güçlendirir.

Videoyu izle!

HASSAS DİREKSİYON HAKİMİYETİ VE DENGE

Benzesiz Dual Zone Safety konsepti iki fonksiyonel bölgeden oluşur. Lastiğin dış omzundaki Power Zone hassas direksiyon hakimiyeti sağlarken, iç kısımdaki Wet Safety Zone ıslak yollardaki güvenliği en üst düzeye çıkarır.

Daha fazla okuyun

MÜKEMMEL YOL TUTUŞU VE MAKSİMUM DAYANIKLILIK

Baharın ilk günlerinden yaz aylarındaki sıcak asfalta kadar kararlı. Zorlu kullanım ve daha yüksek hızlar için geliştirilmiştir.

Daha fazla okuyun