FacebookInstagramLinkedInmenu-iconPinicon-playscroll-downsearchTwitterWhatsappYouTube

Nokian
Wetproof SUV

Küçük ve orta sınıf SUV'lar için

Yeni
Aramid Garantisi
Memnuniyet sözü

Müşteri 5 görüşlerine göre 1 derece 51

Yağmurlu günlerde gönül rahatlığı

Küçük ve orta sınıf SUV'lar için

Yeni Nokian Wetproof SUV, Orta Avrupa yolları için geliştirilmiş güvenli ve dengeli bir yaz lastiğidir. Mükemmel ıslak zeminde frenleme yetenekleri ve güçlü suda kızaklama direnci yağmurlu günlerde bile sürüşü kolaylaştırır ve rahatlatır. Nokian Wetproof SUV, zorlu sürüş koşullarında daha fazla dayanıklılık ve koruma sağlayan Nokian Tyres’in Aramid Sidewall teknolojisine sahiptir.

  • ISLAK VE KURU YOLLARDA SON DERECE GÜVENLİ
  • ZORLU YOLLARDA ÜST SINIF KONFOR VE DAYANIKLILIK
  • MAKSİMUM SAĞLAMLIK İÇİN ARAMİD LİFLERLE EXTRA GÜÇLENDİRİLMİŞ YANAKLAR

Haziran - Temmuz 2019’de Nokian Tyres’ın talebi ile TÜV SÜD Product Service GmbH tarafından test edilmiştir. Lastik Ebadı: 255/55 R18; Test Aracı: Audi Q5 2.0TDI, VW Tiguan 2.0TDI, Audi Q7 3.0TDI; Test Yerleri: Papenburg (D), Wachauring (A), Garching (D), Neubiberg (D); Rapor No. 713160089-PS.

Nokian Wetproof SUV

Islak ve kuru, ikisini de kontrol edebilir misiniz?

Videoyu izle!

Nokian Tyres Aramid Lastik Yanı teknolojisi

Beklenmedik durumlar için sağlamlık ve koruma

Beklenmedik durumlar için sağlamlık ve koruma. Son derece sağlam ve kesilmeye dayanıklı lastik yanı bileşeni son derece sağlam aramid lifleri içerir. Aynı malzeme havacılık ve savunma sanayilerinde kullanılır. Aramid lif lastik yanı kauçuğunu harici darbelere ve krank mili flanşına yaslanmaya dayanacak şekilde güçlendirir.

Videoyu izle!

ISLAK VE KURU ZEMİN İÇİN MÜKEMMEL AYARLANMIŞ

Islak ve kuru zemin özelliklerin mükemmel kombinasyonunun arkasındaki sır, Dual Zone Safety teknolojisidir. Lastiğin dış omzundaki Stabilite Bölgesi dengeli sürüş hissi sağlarken, iç kısımdaki Wet Safety Zone suda kızaklama direncini en üst düzeye çıkarır.

Daha fazla okuyun

DAHA FAZLA KARARLILIK - ISLAK ZEMİNDE ÜSTÜN GÜVENLİK

Etkili suda kızaklama direnci ile kararlı sürüş hissi. Responsive Lock konsepti, ıslak zeminde güvenlikten ödün vermeden sürüş dengesini ve kararlılığını artıran yeni ve yenilikçi bir tasarımdır.

Daha fazla okuyun