Lastik inovasyonu

Lastik inovasyonu

Fikirler, el işi ve yüksek teknolojinin birleşimi

Lastiklerimizin güvenliğinin temeli; güvenliği, dayanıklılığı ve çevre bilincini geliştirmek üzere bir araya gelmiş bir fikirler bütünü olan inovasyonla tamamlanan, Kuzey koşullarına dair edinmiş olduğumuz derinlemesine bilgilere dayanır. Çalışmamızın sonuçları, yalnızca en sıkı aktörlerin üstesinden gelebileceği koşullarda test edilmektedir. Ürün geliştirme çalışmalarımızın tamamı, gündelik sürüş ve güvenlik koşullarını iyileştirmek için çabaladığımız size ve diğer tüm sürücülere odaklanmıştır.

Aracınız için en iyi lastiği bulun

Araştırma ve geliştirme

Araştırma ve geliştirme

Dünyanın en iyi kış ve ormanlık arazi lastik üreticisinin AR-GE bölümünün ana görevi şirketi desteklemektir. AR-GE'nin ana ilkesi 80 yıldır değişmeden aynı kalmıştır: Lastiklerinden her koşulda güvenlik ve dayanıklılık bekleyen Kuzey Avrupa'da koşullarında otomobil kullanan tüketiciler için lastikler geliştirmek.

Test

Test

Ürün geliştirme maliyetlerinin yaklaşık %50'si testlere harcanır. Yalnızca laboratuvar koşullarında ve otomatik testlerle doğru test sonuçlarına ulaşılamaz. Bu nedenle ürünlerimizi gerçek hayat koşullarında test ederiz.

Güvenlik

Güvenlik

Güvenlik, yüksek teknolojiden, bilimsel başarılardan, deneyimden ve testlerden gelir. Sizin ve aileniz için.

Lastikler hakkında gerçekler

Lastikler hakkında gerçekler

Kaliteli bir lastik arabanızdaki en önemli güvenlik aksesuarıdır. Dikkatli araştırmalar ve testler sonucu üretilmiş yüksek teknolojili bir üründür ve bakım gerektirir.

Test başarısı

Test başarısı

Kapsamlı ürün yelpazemiz farklı pazarlara göre hazırlanmıştır. Her koşul altında güvenli ürünlerimize güvenebilirsiniz. Burada yaz ve kış ürünlerimizin katıldığı karşılaştırma testlerimize bir genel bakış sunulmaktadır!

Dünya rekorlarımız

Dünya rekorlarımız

İşimizin temelini oluşturan, sınırlarda gerçekleştirdiğimiz testlerdir. Bu testler, eşsiz becerilere sahip olmayı zorunlu kılar. Yeni şeyler denemeye ve limitlerimizi test etmeye ihtiyaç duyarız. Ancak bu sayede, geleceğin daha güvenli ve daha dayanıklı lastiklerini geliştirebiliriz.