Yaz lastiklerini dünya çapında test etme

Yaz, farklı türde hava, sıcaklık ve herkesin farklı bir ruh halinde olması anlamına gelir. Nokian Tyres'ın son teknoloji ürün geliştirmesi sektörde 80 yıldan uzun süredir edindiği bilgi birikimine, kararlı bir şekilde geliştirdiği testlere ve daha iyi sonuçlar için durmadan araştırma yapmaya dayanmaktadır.

"Kapsamlı bilgi birikimimiz ve inanılmaz düzeydeki yeniliğimiz yaz lastiği testleri konusundaki güçlü yönlerimizdir."
Juha Pirhonen, Nokian Tyres plc, Ürün Geliştirme Yöneticisi

Dünyanın en kuzeyindeki lastik üreticisi olarak, farklı bölgeler için ürünlerimizi dikkatle geliştiririz çünkü farklı koşullar lastik konusunda farklı talepler ortaya çıkartır. İşte bu nedenle öncü konumdaki ürünlerimizi dünyanın her yerinde test ederiz.

Uluslararası pistleri kullanmanın yanı sıra Nokia'daki kendi test pistimizde yaz lastikleri için araştırma ve geliştirme yapmaktayız. Nokian Tyres fabrikası ve ürün geliştirme biriminin yakınında bulunan modern ve çok yönlü pist son derece esnek ve hassas ürün testleri için fırsatlar sunmaktadır.

Yenilikçi ve verimli testler, ürün geliştirme ve üretimin sonucu olarak her koşulda güvenilir olan ve tüm testlerden geçen lastikler ortaya çıkar. Lider araba üreticileriyle birlikte çalışma ürünlerde yeni teknolojilerin en iyi şekilde kullanılmasını sağlar.